Podstawowe informacje o vending marketingu2

Dlaczego automaty?

Automaty vendingowe są świetnym i - jak na razie - rzadko wykorzystywanym narzędziem marketingowym. Sama obecność atrakcyjnego automatu przykuwa uwagę, a nowoczesne technologie umożliwiają ciekawą interakcję z konsumentem.

Więcej
9

Zaawansowanie kampanii

Vending marketing może polegać po prostu na ustawieniu ciekawych automatów oferujących promowany produkt. W wersji bardziej zaawansowanej należy aktywnie zachęcać klientów i stworzyć możliwość interakcji.

Więcej
4

Terminal płatniczy

Terminale obsługujące karty bankowe w automatach otwierają drogę do oferowania droższych produktów. System Nayax to również płatności aplikacją mobilną, kartami prepaid oraz zdalne wydawanie produktów.

Więcej
5

Rodzaje automatów

Automaty vendingowe stanowią niejednorodną grupę urządzeń. Różnią się sposobem wydawania produktu, jego wyeksponowaniem oraz pojemnością. Zobacz jakie automaty dostępne są na rynku.

Więcej
7

Kontrola przebiegu kampanii

Zastosowanie systemu Nayax w automatach biorących udział w kampanii sprawia, że wszelkie dane statystyczne dostępne są online. Zleceniodawca może śledzić sprzedaż automatów w czasie rzeczywistym oraz generować dowolne zestawienia statystyk.

Więcej
10

Transport automatów

Automaty vendingowe mogą ważyć nawet ponad 400 kg. Szczególne problemy pojawiają się, kiedy do pokonania są stopnie lub schody. Dysponując odpowiednim sprzętem można szybko i sprawnie rozstawić automaty oraz łatwo zmieniać lokalizację.

Więcej
8

Ekrany LCD na automatach

Wzmocnienie efektu marketingowego można osiągnąć stosując ekrany LCD na automatach. Niektórzy producenci automatów oferują juz maszyny wyposażone w dotykowe ekrany LCD o różnych wielkościach.

Więcej
3

Transparentne ekrany LCD

Przykłady zastosowania transparentnych (przeźroczystych) ekranów LCD na frontach automatów. Pomysł jest bardzo atrakcyjny, ale decydując się na takie rozwiązanie, warto pamiętać o kilku kwestiach.

Więcej
6

Aplikacja Monyx

Monyx jest aplikacją płatniczą obsługującą bonusy i vouchery zniżkowe. Stworzona przez Nayax aplikacja na systemy iOS i Android pozwala na prowadzenie akcji marketingowych na niespotykanym dotychczas poziomie.

Więcej