Home > FAQ > Kontrola kampanii

Kontrola przebiegu kampanii


Zastosowanie systemu Nayax, rozwiązania stworzonego dla branży automatów, umożliwia pełną kontrolę kampanii vending marketingowej. Śledzenie bieżącej sytuacji możliwe jest nawet wówczas, jeżeli kilka wybranych maszyn danego operatora bierze udział w kampanii promocyjnej dla firmy trzeciej (np. producent batoników decyduje się na promocyjną sprzedaż nowego produktu w wybranych lokalizacjach ze specjalnie przygotowanych automatów). Za zgodą operatora możliwe jest przekazanie zleceniodawcy kampanii ograniczonego dostępu do niektórych danych telemetrycznych. Wszystko odbywa się online z każdego komputera połączonego z internetem.

Ograniczony dostęp do danych sprzedażowych polega na przekazaniu loginu i hasła zainteresowanej firmie, która może śledzić sprzedaż automatów w czasie rzeczywistym, generować zestawienia miesięczne, roczne i inne żądane raporty. System gwarantuje przy tym pełną ochronę pozostałych danych operatora vendingowego.

Kontrola bieżącej sprzedaży w automatach oraz generowanie raportów okresowych to podstawowe, bardzo intuicyjne funkcje systemu Nayax. Dla zaawansowanych użytkowników oraz w sytuacjach, kiedy potrzebne są analizy w szerszym ujęciu, przydaje się inne narzędzie - System analityki biznesowej Nayax (Raporty BI). Jest to zaawansowane narzędzie analityczne, które prezentuje użytkownikom złożone zestawienia danych, szczegółowe analizy wyników oraz raporty dopasowane do potrzeb.

Wybrane funkcje Nayax BI Reports:

• Prognozy potrzeb inwentaryzacyjnych w oparciu o dotychczasowe dane
• Porównanie efektywności sprzedaży w zależności od lokalizacji
• Analizy wzrostu sprzedaży
• Widok kluczowych wskaźników z możliwością filtrowania i wyboru danych
• Dopasowane raporty wysyłane wg harmonogramu

System analizy biznesowej Nayax to jedyny w swoim rodzaju system doskonale dopasowany do potrzeb branży vendingowej. Dzięki temu systemowi operatorzy mogą analizować zbierane dane w czasie rzeczywistym, w sposób innowacyjny i prosty. Skonfigurowana domyślnie tablica główna raportów BI pokazuje migawki najważniejszych informacji. Użytkownicy mogą tworzyć własne raporty – wybierając dane, kolumny, wykresy – oraz filtrować te dane, które chcą zobaczyć.