Home > FAQ > Transport automatów

Transport automatów

vending marketing transport

Automaty vendingowe ważą zwykle kilkaset kilogramów. Ich transport nie jest przedsięwzięciem łatwym. Trzeba jednak pamiętać, że dysponując odpowiednim sprzętem można szybko i sprawnie rozstawić automaty (rozpoczęcie akcji) oraz łatwo zmienić lokalizację automatu - jeżeli zajdzie taka potrzeba lub w przypadku akcji marketingowej, która zakłada częste zmiany lokalizacji automatów.

Transport automatu za pomocą schodołaza elektrycznego sprawia, że równie łatwo poruszamy się z ładunkiem po płaskim podłożu (prezentowany schodołaz waży połowę tego, co popularny "paleciak"), co pokonujemy schody czy progi wszechobecne nawet poza budynkami.

Schodołazy Escalera produkowane są w USA od ponad 50 lat. Jest to solidny i sprawdzony sprzęt, którego trwałość doceniło wielu klientów z całego świata. Używanie wózka elektrycznego zastępuje często pracę 2-3 osób, zapewnia wygodny transport i przede wszystkim bezpieczeństwo ludzi i towaru.

Sprawdź pełną ofertę tutaj: SCHODOŁAZY ELEKTRYCZNE


Do transportu automatów vendingowych proponowana jest konfiguracja sprawdzona przez wilu operatorów vendingowych. Typ wózka to MS-1-72 - schodołaz o udźwigu 540 kg i wysokości 180 cm. Dodatkowo zalecane jest wyposażenie wózka w zestaw akcesoriów znacznie ułatwiających pracę w vendingu - hamulce, wysuwana podpórka, regulowany uchwyt ładunku i dodatkowy pas.schodolazy schodolazy schodolazy schodolazy

Wybór schodołaza

Schodołazy Escalera wystepują w dwóch podstawowych wersjach (klasyczny schodołaz oraz wersja z dodatkwym podnośnikiem widłowym), w trzech rozmiarach oraz udźwigu 310 kg lub 540 kg. Akcesoria dodatkowe pozwalają stworzyć konfigurację dopasowaną do przewidywanych zadań. Większość akcesoriów jest zdejmowalna, dzięki czemu schodołazy Escalera mogą być uniwersalnym narzędziem do wielu zastosowań.