Inspiracje2

Promocja Knoppers

Przez dwa wakacyjne miesiące 2015 roku odbywała się w Sopocie ciekawa akcja promocyjna z wykorzystaniem automatów vendingowych. Klienci pragnący wziąć udział w promocji wysyłają SMS na podany na automatach numer.

Więcej
3

Letnia akcja Żywiec Zdrój

Widowiskowa kampania promocyjna wody Żywiec Zdrój w bardzo ciekawy sposób wykorzystała vending. Automaty wydawały butelki wody Żywiec Zdrój w zamian za zwrot pustych opakowań po napojach.

Więcej
4

Murakami z automatu

Pod koniec 2013 roku książkomaty sprzedawały najnowszą książkę Haruki Murakamiego. Automaty funkcjonowały przez miesiąc i były elementem kampanii promocyjnej przygotowanej przez wydawnictwo Muza.

Więcej
5

Energia z Rockstar

Vending marketing na najwyższym poziomie. Interaktywny automat zachęcał do wzięcia udziału w grze, a na koniec wydawał puszkę napoju Rockstar.

Więcej
6

Nike FuelBox

Vending marketing w wykonaniu Nike: automat Nike FuelBox to maszyna vendingowa wydająca towary w zamian za zdobyte w ciągu dnia punkty FuelBand.

Więcej
7

T-Shirt za 2 euro

Automat vendingowy zachęcał do zakupu T-shirtów za 2 euro. Jednak przed zakupem wyświetlano film pokazujący ludzi, którzy szyją ubrania za głodowe wynagrodzenie.

Więcej
8

Przytul automat

Marka Coca cola słynie z ciekawych interaktywnych kampanii marketingowych. Tym razem automat vendingowy wydający napoje po przytuleniu.

Więcej
9

Gatorade sweat machine

Specjalnie zaprojektowane automaty vendingowe umieszczone w parkach Toronto zachęcały ćwiczących do większego wysiłku, nagradzając rzeczywisty wysiłek puszką napoju.

Więcej
10

Napój za Tweet

Poznajcie BEV, pierwszy automat aktywowany tweet'ami. Bevmax 4-45 został wyposażony w mikrofony, kamery, światła i głośniki. Niewiele osób przechodzi obojętnie obok maszyny, która przyciąga uwagę wysyłając sygnały i informację z prośbą o tweet'a.

Więcej